• Białystok / Zaścianki ul. Usługowa 15
  • firma@jobimet.pl
  • +48 (85) 740 22 99

Jobimet sponsorem festynu w Grabówce – 22.06.2018

22 czerwca 2018 roku odbył się festyn rodzinny w Grabówce. Organizatorami festynu byli: Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Gminna Pracownia Edukacji Kulturalnej w Supraślu oraz Uzdrowisko Supraśl. Jako sponsor festynu firma Jobimet dołożyła swoją cegiełkę, aby wstęp był wolny, natomiast na mieszkańców czekały liczne atrakcje.

Festyn rozpoczął się występem zespołów dziecięcych i młodzieżowych działających przy CKiR w Supraślu. Następnie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Sobolewie oraz zespół Uku Band. W trakcie występów na odwiedzających czekały takie atrakcje jak: dmuchane place zabaw i zjeżdżalnie, bajkowa ciuchcia, kiermasz zabawek, orz animacje i zabawy.

Po występach dziecięcych, znalazło się coś dla starszych uczestników, koncert zagrał zespół Lajland oraz gwiazda wieczoru Zenon Martyniuk z zespołem AKCENT. Po występach wokalnych do późnych godzin wieczornych trwała potańcówka – ponownie z zespołem Lajland.

Podczas festynu zbierano fundusze na pomoc i leczenie dla Jakuba Kowejszy.

Fotorelacja (dzięki uprzejmości knyszynska.eu):Więcej

Zapraszamy na naszą stronę na facebook’u

Chcąc być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszej firmie, zapraszamy do polubienia i śledzenia nas na facebook’u. Umieszczamy tam najświeższe informacje, zdjęcia najnowszych realizacji i wiele innych, ciekawych rzeczy. Jest to również miejsce, poprzez które można uzyskać więcej informacji, dopytać o interesujące produkty lub usługi.
(więcej…)

Więcej